Renault Talisman I Facelift Sedanas
2020–2022 · 6 modifikacijos
- Galia
- 120–225 AG (88–165 kW)
- Kuras
- Benzinas, Dyzelinas
- Pavarų dėžė
- Robotizuota, Mechaninė
- Varantieji ratai
- Priekiniai
- Vid. kuro sąnaudos
- 4,9–7,4 l/100 km
- 0–100 km/h
- nuo 7,4 s
- Maks. greitis
- 191–240 km/h
Renault Talisman I Facelift sedanas gamintas 2020–2022 m. Kataloge – 6 modifikacijos (benzinas, dyzelinas), galia 120–225 AG (88–165 kW). Gamintojo duomenimis vidutinės sąnaudos 4,9–7,4 l/100 km, iki 100 km/h įsibėgėja per 7,4–11,9 s.
Modifikacijos
6 · rodyklė atveria modifikacijos duomenis, stulpelio pavadinimas – rikiuoja
| Daugiau | Modifikacija | Galia | Kuras | Pavarų dėžė | Varantieji | 0–100 km/h | Sąnaudos |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.3 AMT 160 AG | 160 AG 118 kW | Benzinas | Robotizuota | Priekiniai | 8,9 s | 6,2 l | |
|
|||||||
| 1.7 MT 120 AG | 120 AG 88 kW | Dyzelinas | Mechaninė | Priekiniai | 11,9 s | 4,9 l | |
|
|||||||
| 1.7 MT 150 AG | 150 AG 110 kW | Dyzelinas | Mechaninė | Priekiniai | 10,3 s | 5,2 l | |
|
|||||||
| 1.8 AMT 225 AG | 225 AG 165 kW | Benzinas | Robotizuota | Priekiniai | 7,4 s | 7,4 l | |
|
|||||||
| 2.0 AMT 160 AG | 160 AG 118 kW | Dyzelinas | Robotizuota | Priekiniai | 9,9 s | 5,6 l | |
|
|||||||
| 2.0 AMT 200 AG | 200 AG 147 kW | Dyzelinas | Robotizuota | Priekiniai | 8,8 s | 5,6 l | |
|
|||||||