Renault Captur II Facelift Visureigis 5 d.
nuo 2024 · 6 modifikacijos
- Galia
- 90–160 AG (66–118 kW)
- Kuras
- LPG, Benzinas, Hibridinis
- Pavarų dėžė
- Mechaninė, Robotizuota, Automatinė
- Varantieji ratai
- Priekiniai
- Vid. kuro sąnaudos
- 4,9–6,2 l/100 km
- 0–100 km/h
- nuo 8,5 s
- Maks. greitis
- 168–180 km/h
Renault Captur II Facelift visureigis 5 d. gaminamas nuo 2024 m. Kataloge – 6 modifikacijos (lpg, benzinas, hibridinis), galia 90–160 AG (66–118 kW). Gamintojo duomenimis vidutinės sąnaudos 4,9–6,2 l/100 km, iki 100 km/h įsibėgėja per 8,5–14,3 s.
Modifikacijos
6 · rodyklė atveria modifikacijos duomenis, stulpelio pavadinimas – rikiuoja
| Daugiau | Modifikacija | Galia | Kuras | Pavarų dėžė | Varantieji | 0–100 km/h | Sąnaudos |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.0 MT 100 AG | 100 AG 74 kW | LPG | Mechaninė | Priekiniai | 13,0 s | 6,0 l | |
|
|||||||
| 1.0 MT 90 AG | 90 AG 66 kW | Benzinas | Mechaninė | Priekiniai | 14,3 s | 5,8 l | |
|
|||||||
| 1.3 AMT 160 AG | 160 AG 118 kW | Benzinas | Robotizuota | Priekiniai | 8,5 s | 6,2 l | |
|
|||||||
| 1.3 AT 155 AG | 155 AG 114 kW | Benzinas | Automatinė | Priekiniai | 8,5 s | 5,8 l | |
|
|||||||
| 1.3 MT 140 AG | 140 AG 103 kW | Benzinas | Mechaninė | Priekiniai | 10,4 s | 5,8 l | |
|
|||||||
| 1.6 AT 145 AG | 145 AG 107 kW | Hibridinis | Automatinė | Priekiniai | 10,6 s | 4,9 l | |
|
|||||||