Citroen Xantia I Universalas 5 d.
1992–1998 · 10 modifikacijų
- Galia
- 90–147 AG (66–108 kW)
- Kuras
- Benzinas, Dyzelinas
- Pavarų dėžė
- Automatinė, Mechaninė
- Varantieji ratai
- Priekiniai
- Vid. kuro sąnaudos
- 6,6–10,3 l/100 km
- 0–100 km/h
- nuo 10,8 s
- Maks. greitis
- 177–213 km/h
Citroen Xantia I universalas 5 d. gamintas 1992–1998 m. Kataloge – 10 modifikacijų (benzinas, dyzelinas), galia 90–147 AG (66–108 kW). Gamintojo duomenimis vidutinės sąnaudos 6,6–10,3 l/100 km, iki 100 km/h įsibėgėja per 10,8–15,1 s. ManoGaražas naudotojų 3 automobiliai iš 1992–1998 m. realiai sunaudoja vidutiniškai 7,1 l/100 km.
3 Xantia 1992–1998 ManoGaražerealios sąnaudos 7,1 l/100 km · gamintojo vid. 8,5
Modifikacijos
10 · pažymėkite langelį – palyginti galima ir su kitais modeliais (iki 4); rodyklė atveria duomenis
| Palyginti | Daugiau | Modifikacija | Galia | Kuras | Pavarų dėžė | Varantieji | 0–100 km/h | Sąnaudos |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.8 AT 110 AG | 110 AG 81 kW | Benzinas | Automatinė | Priekiniai | 14,7 s | 8,0 l | ||
|
||||||||
| 1.8 MT 101 AG | 101 AG 74 kW | Benzinas | Mechaninė | Priekiniai | 11,0 s | 8,2 l | ||
|
||||||||
| 1.8 MT 110 AG | 110 AG 81 kW | Benzinas | Mechaninė | Priekiniai | 14,4 s | 7,8 l | ||
|
||||||||
| 1.8 MT 90 AG | 90 AG 66 kW | Benzinas | Mechaninė | Priekiniai | 14,5 s | 8,4 l | ||
|
||||||||
| 1.9 MT 90 AG | 90 AG 66 kW | Dyzelinas | Mechaninė | Priekiniai | 15,1 s | 6,6 l | ||
|
||||||||
| 2.0 AT 121 AG | 121 AG 89 kW | Benzinas | Automatinė | Priekiniai | 14,8 s | 9,4 l | ||
|
||||||||
| 2.0 AT 132 AG | 132 AG 97 kW | Benzinas | Automatinė | Priekiniai | 12,0 s | 10,3 l | ||
|
||||||||
| 2.0 MT 132 AG | 132 AG 97 kW | Benzinas | Mechaninė | Priekiniai | 11,4 s | 8,6 l | ||
|
||||||||
| 2.0 MT 147 AG | 147 AG 108 kW | Benzinas | Mechaninė | Priekiniai | 10,8 s | 9,4 l | ||
|
||||||||
| 2.1 MT 109 AG | 109 AG 80 kW | Dyzelinas | Mechaninė | Priekiniai | 11,2 s | – | ||
|
||||||||