Chevrolet Monza II Sedanas
2019–2022 · 4 modifikacijos
- Galia
- 113–163 AG (83–120 kW)
- Kuras
- Benzinas
- Pavarų dėžė
- Robotizuota, Mechaninė, Automatinė
- Varantieji ratai
- Priekiniai
- Vid. kuro sąnaudos
- 4,7–5,9 l/100 km
- 0–100 km/h
- nuo 9,9 s
- Maks. greitis
- 180–195 km/h
Chevrolet Monza II sedanas gamintas 2019–2022 m. Kataloge – 4 modifikacijos (benzinas), galia 113–163 AG (83–120 kW). Gamintojo duomenimis vidutinės sąnaudos 4,7–5,9 l/100 km, iki 100 km/h įsibėgėja per 9,9–12,9 s.
Modifikacijos
4 · rodyklė atveria modifikacijos duomenis, stulpelio pavadinimas – rikiuoja
| Daugiau | Modifikacija | Galia | Kuras | Pavarų dėžė | Varantieji | 0–100 km/h | Sąnaudos |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.0 AMT 125 AG | 125 AG 92 kW | Benzinas | Robotizuota | Priekiniai | 12,9 s | 4,7 l | |
|
|||||||
| 1.0 MT 125 AG | 125 AG 92 kW | Benzinas | Mechaninė | Priekiniai | 12,4 s | 5,2 l | |
|
|||||||
| 1.3 AT 163 AG | 163 AG 120 kW | Benzinas | Automatinė | Priekiniai | 9,9 s | 5,3 l | |
|
|||||||
| 1.5 AT 113 AG | 113 AG 83 kW | Benzinas | Automatinė | Priekiniai | 12,9 s | 5,9 l | |
|
|||||||