BMW Z4 III (G29) Facelift Roadster
nuo 2022 · 6 modifikacijos
- Galia
- 197–387 AG (145–285 kW)
- Kuras
- Benzinas
- Pavarų dėžė
- Automatinė, Mechaninė
- Varantieji ratai
- Galiniai
- Vid. kuro sąnaudos
- 7,3–9,0 l/100 km
- 0–100 km/h
- nuo 4,5 s
- Maks. greitis
- 240–250 km/h
BMW Z4 III (G29) Facelift roadster gaminamas nuo 2022 m. Kataloge – 6 modifikacijos (benzinas), galia 197–387 AG (145–285 kW). Gamintojo duomenimis vidutinės sąnaudos 7,3–9,0 l/100 km, iki 100 km/h įsibėgėja per 4,5–6,8 s.
Modifikacijos
6 · rodyklė atveria modifikacijos duomenis, stulpelio pavadinimas – rikiuoja
| Daugiau | Modifikacija | Galia | Kuras | Pavarų dėžė | Varantieji | 0–100 km/h | Sąnaudos |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.0 AT 197 AG | 197 AG 145 kW | Benzinas | Automatinė | Galiniai | 6,6 s | 7,3 l | |
|
|||||||
| 2.0 AT 258 AG | 258 AG 190 kW | Benzinas | Automatinė | Galiniai | 5,4 s | 7,4 l | |
|
|||||||
| 2.0 MT 197 AG | 197 AG 145 kW | Benzinas | Mechaninė | Galiniai | 6,8 s | 7,4 l | |
|
|||||||
| 3.0 AT 340 AG | 340 AG 250 kW | Benzinas | Automatinė | Galiniai | 4,5 s | 8,1 l | |
|
|||||||
| 3.0 AT 387 AG | 387 AG 285 kW | Benzinas | Automatinė | Galiniai | – | 9,0 l | |
|
|||||||
| 3.0 MT 340 AG | 340 AG 250 kW | Benzinas | Mechaninė | Galiniai | 4,6 s | 8,7 l | |
|
|||||||