BMW 2 serija G42 Facelift Kupė

nuo 2023 · 11 modifikacijų

Galia
156–392 AG (115–288 kW)
Kuras
Benzinas, Dyzelinas
Pavarų dėžė
Automatinė
Varantieji ratai
Galiniai, Visi
Vid. kuro sąnaudos
5,4–8,8 l/100 km
0–100 km/h
nuo 4,3 s
Maks. greitis
224–250 km/h

BMW 2 serija G42 Facelift kupė gaminamas nuo 2023 m. Kataloge – 11 modifikacijų (benzinas, dyzelinas), galia 156–392 AG (115–288 kW). Gamintojo duomenimis vidutinės sąnaudos 5,4–8,8 l/100 km, iki 100 km/h įsibėgėja per 4,3–8,7 s.

Modifikacijos

11 · rodyklė atveria modifikacijos duomenis, stulpelio pavadinimas – rikiuoja

Daugiau Modifikacija Galia Kuras Pavarų dėžė Varantieji 0–100 km/h Sąnaudos
2.0 AT 156 AG 156 AG 115 kW Benzinas Automatinė Galiniai 8,7 s 7,1 l
2.0 AT 184 AG 184 AG 135 kW Benzinas Automatinė Galiniai 7,5 s 6,9 l
2.0 AT 184 AG 184 AG 135 kW Benzinas Automatinė Galiniai 7,5 s 6,7 l
2.0 AT 190 AG 190 AG 140 kW Dyzelinas Automatinė Galiniai 6,9 s 5,4 l
2.0 AT 245 AG 245 AG 180 kW Benzinas Automatinė Galiniai 5,9 s 7,1 l
2.0 AT 255 AG 255 AG 188 kW Benzinas Automatinė Galiniai – –
2.0 AT 255 AG AWD 255 AG 188 kW Benzinas Automatinė Visi 5,6 s –
3.0 AT 374 AG AWD 374 AG 275 kW Benzinas Automatinė Visi 4,3 s 8,8 l
3.0 AT 382 AG 382 AG 281 kW Benzinas Automatinė Galiniai – –
3.0 AT 382 AG AWD 382 AG 281 kW Benzinas Automatinė Visi – –
3.0 AT 392 AG AWD 392 AG 288 kW Benzinas Automatinė Visi 4,3 s 8,0 l

Kitos 2 serija kartos

Visos kartos →